Seam clip: Difference between revisions
| Line 40: | Line 40: | ||
| Ledge | | Ledge | ||
|[https://twitter.com/ClipGaia/status/1231222416740777984 Link] | |[https://twitter.com/ClipGaia/status/1231222416740777984 Link] | ||
| | |||
|- | |||
|[[Sand Kingdom]] | |||
|A diagonal seam on a ramp in the back of [[Tostarena Ruins]]. | |||
|Hybrid | |||
|[https://www.youtube.com/watch?v=GYDEzEGRwQA Link] | |||
| | | | ||
|- | |- | ||