Seam clip: Difference between revisions
| Line 76: | Line 76: | ||
|Corner | |Corner | ||
|[https://www.youtube.com/watch?v=EiCrA8Kr7-o&t=2m5s Link] | |[https://www.youtube.com/watch?v=EiCrA8Kr7-o&t=2m5s Link] | ||
| | |||
|- | |||
|[[Snow Kingdom]] | |||
|The ground near the entrance within the [[Icicle Cavern]] room. | |||
|Ledge | |||
|[https://twitter.com/PixelPa21765486/status/1324881258195808257 Link] | |||
| | | | ||
|- | |- | ||