Minimum Captures: Difference between revisions
m Renamed hyperlinks |
No edit summary |
||
| Line 27: | Line 27: | ||
|13 Captures | |13 Captures | ||
|16 Captures | |16 Captures | ||
|- | |||
|minimum captures max moons | |||
|3 captures | |||
|4 captures | |||
|12 captures | |||
|13 captures | |||
|} | |} | ||
[[Category:Categories]] | [[Category:Categories]] | ||